do góry
Leczymy, opiekujemy się i dajemy nadzieję
nagłówek graficzny
UWAGA !!! .... W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich pacjentów i naszych pracowników od dnia 16.03.2020 jest możliwość realizacji wizyty z lekarzem, terapeutą i psychologiem w formie teleporady (dla pacjentów, którzy mają kontynuację leczenia). KLIKNIJ TUTAJ....... lub przejdź na stronę DLA PACJENTA, a następnie KOMUNIKATY.UWAGA !!! .... W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich pacjentów i naszych pracowników od dnia 16.03.2020 jest możliwość realizacji wizyty z lekarzem, terapeutą i psychologiem w formie teleporady (dla pacjentów, którzy mają kontynuację leczenia). KLIKNIJ TUTAJ....... lub przejdź na stronę DLA PACJENTA, a następnie KOMUNIKATY.

Szanowni Państwo

W związku z kradzieżą jednostki komputerowej z Działu Statystyki Medycznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Zespół Opieki Zdrowotnej w Głuchołazach, informujemy Pacjentów, którzy w latach 2016-2019 przebywali na Oddziale Psychosomatyki, że na skradzionym komputerze zapisane zostały karty informacyjne. Wejście do komputera zabezpieczone zostało hasłem. Niestety, w przypadku złamania zabezpieczeń, może dojść do ujawnienia Państwa danych medycznych.

SPZOZ ZOZ w Głuchołazach ponownie przeszkolił personel placówki pod kątem stosowania procedur ochrony danych osobowych w placówce.

W razie pytań prosimy o kontakt z Inspektorem ochrony danych pod nr telefonu 503 556 576

Tylko w marcu 2016 roku blisko 2000 osób nie zgłosiło się na umówioną wizytę do lekarzy specjalistów w naszym województwie, co oznacza, że rocznie przepada prawie 25 tys. wizyt.

Gdy z różnych przyczyn losowych nie możesz stawić się u lekarza w umówionym terminie, blokujesz dostęp do poradni dla innych pacjentów. Lekarz czeka na Ciebie i nie może w tym czasie przyjąć innej osoby. Nie zapomnij powiadomić przychodni o rezygnacji z wizyty !

Możesz to zrobić osobiście, mailowo () lub telefonicznie:

 

 

kategoria: Ustawy i przepisy [3]
ID Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Ustawa z dnia 6 listopada 2008 r.o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta - tekst jednolity 15-12-29 15:45 191.55KB pobierz plik: Ustawa z dnia 6 listopada 2008 r.o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta - tekst jednolity
pdf Ustawa o ochronie zdrowia psychicznego z dnia 19 sierpnia 1994 roku 15-12-29 15:52 155.89KB pobierz plik: Ustawa o ochronie zdrowia psychicznego z dnia 19 sierpnia 1994 roku
pdf Jak skutecznie i bezpiecznie stosować leki.
Opracowanie w ramach projektu - "Bezpieczny Szpital - Bezpieczny pacjent".
16-02-22 12:52 1.27MB pobierz plik: Jak skutecznie i bezpiecznie stosować leki.
Opracowanie w ramach projektu - "Bezpieczny Szpital - Bezpieczny pacjent".